SOSYAL KOOPERATİFÇİLİK TRENİ ANKARA'DAN HAREKET ETTİ ISPARTA'DA DA DURACAK

04.10.2018

Tren’imiz yola çıktı

Sosyal sorumluluk ‘’Projesi olan Sosyal Kooperatifçilik Eğitim ve Tanıtım Treni ‘’  bugün saat 10:00 da başlayan proğram çerçevesinde Ticaret bakanımız Sayın Ruhsar PEKCAN, Aile Çalışma Sosyal Hizmetler Bakanımız Sayın Zehra Zümrüt SELÇUK, Gümrük Ticaret Eski Bakanımız Sayın Bülent TÜFEKÇİ, Milletvekillerimiz ,Türkiye Milli Kooperatifler Birliği Genel Başkan ve Yönetim Kurulu Üyesi  Aynı Zamanda Türkiye Köy-Koop Merkez Birliği Genel Başkan Yardımcısı ve Isparta Tarım Kooperatifleri Birlik Başkanı Sayın Mahmut Barış AYDIN, Köy Koop Merkez Birliği Genel Bakan Yardımcısı Bursa Tarım Kooperatifleri Birlik Başkanı Sayın Osman ÖZKAN, Denizli Köy-Koop Birilk Başkanı Sayın Mehmet VAROL, Üst Düzey Bürokratlarımız ve geniş halk katılımı ile Ankara’dan yola çıkarıldı.

                Bir Lokomotif ve Dört Vagondan oluşan Sosyal Kooperatifçilik Eğitim ve Tanıtım Treni Ankara’dan yola çıkarak Eskişehir, Kütahya, Balıkesir, Manisa, İzmir, Aydın, Denizli, Isparta, Afyonkarahisar ve Konya illerine uğrayacak.

                11 Ekim 2018 Perşembe Günü Isparta Garında olacak olan  Sosyal Kooperatifçilik Eğitim ve Tanıtım Treni ile Sayın Kooperatifçilik Genel Müdürümüz Arif Sami SEYMENOĞLU Isparta’ya gelecektir. Isparta Garında yapılacak olan karşılama Treninden Sayın Valimiz Başkanlığında Yerel İdareler, Sivil Toplum Kuruluşları, Kooperatifler, Kooperatif Birlikleri, Bakanlık Temsilcileri, Ticaret Odaları, Sanayi Odaları ve Kalkınma Ajansları ile Toplantı düzenlenecektir. Toplantı sonrasında Süleyman Demirel Üniversitesinde İlhan VERENLER Söyleşisi olacaktır.